• Новак
Tklpehg Обични Летни Резервоари За Жени Графички Маици Лесни Лабави Врвови Без Ракави Трендовски V Елек За Вратот Мермерни Печатени Блузи Врвови Клиренс Виолетова 12

Tklpehg Обични Летни Резервоари За Жени Графички Маици Лесни Лабави Врвови Без Ракави Трендовски V Елек За Вратот Мермерни Печатени

DEN 220.64
Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте Во Нашата Продавница Ви Посакувам среќен шопинг!Без разлика дали тоа е пред или по купувањето, ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме за вас.tklpehg 3/4 Ракав Кошули За Жени Копче V Вратот Лабава Удобни Женски Врвови,што е до 25% OFFtklpehg Краток Ракав Туника Блузи За Жени Туника Блузи Да Се Носат Со Хеланки,што е ДО 25% ПОПУСТ q Ткаенина】 Изработени од супер мека ткаенина, Оваа Симпатична Резервоарот Блузи е Лесен, Опуштено И Удобно Да Се Носат Quitch Quetch】 овој обичен резервоарот блузи е совршен За слоевитост или самостојно. Тоа е стилско парче изјава кога е поврзано со фармерки, хеланки, здолниште со молив или панталони за облечен/облечен изглед.①Прилика】 Секојдневниот и лабав стил го прави одличен за различни активности. Погоден за секојдневно носење, работа, на отворено, училиште, шопинг, запознавање, одмор и вежбање. Тоа е задолжително во вашата гардероба.①Нега За перење】 Машинско Перење Со Ладна Вода/ Закачете Или Исушете Ја Линијата/ Без Белило/ Без Хемиско Чистење. Ве молиме Погледнете Ја Табелата Со Големина на слика пред Да Нарачате.Ако сакате уникатен модел во вашата секојдневна гардероба, овие женски врвови се точното парче што ви треба!Тоа ќе биде совршен подарок за вашата мајка, тетка, баба или вашите најдобри пријатели!Препорака За Големина : Големина С Големина. Мали САД 4 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА 8 8 ЕУ 3 34 Биста 9 93см/36.61 "Должина 6 68см/26.77". Големина М Големина. Средни САД 6 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА 1 10 ЕУ 3 36 Биста 9 98см/38.58 "Должина 7 70см/27.56". Големина Л Големина. Големи САД 8 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА 1 12 ЕУ 3 38 Биста 1 103cm/40.55 "Должина 7 72cm/28.35". Големина XL Големина. Х-Големи САД 1 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА 1 14 ЕУ 4 40 Биста 1 113см/44.49 "Должина 7 76см/29.92". Големина XXL Големина. Хх-Големи САД 1 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА 1 16 ЕУ 4 42 Биста 1 123см/48.43 "Должина 7 78см/30.71". Табела со големини : Ние Сме азиски големина, Големината е мала, Препорачуваме 1-2 големина нагоре.(Тоа ќе биде поудобно.). Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме за вас. Сезона : Лето, Пролет, Fall, Зима. женска блуза без ракави.

Главните карактеристики

Избор на клиент