• Новак
Бездушен Бренд Дополнителна Течност За Корекција На Покриеност, мл, Бела, 12-Број, Обезбедува Дополнителна Покриеност за Најтешките Грешки

Бездушен Бренд Дополнителна Течност За Корекција На Покриеност, мл, Бела, 12-Број, Обезбедува Дополнителна Покриеност за Најтешките

DEN 143.52
Пристапност
Во достапна форма

Покријте помали грешки на училишните или канцелариските документи со Течност За Брза Сува Корекција На БИК. Направено Од Американскиот Бренд за Корекција број 1,* оваа бела течност за брзо сушење работи на рачно напишано или печатено мастило, факсови, фотокопии и многу повеќе. Течноста за корекција на течноста за белење нуди дополнителна покриеност за мазна, еднократна апликација и лесно се нанесува со вклучената четка. За најдобри резултати, протресете ја течноста за корекција пред употреба. * Извор : Нпд Група, Ад./ Американска Услуга За Следење На Мало/ Продажба На Долар (Малопродажба И Комерцијална Комбинација)/ Јан-Декември 2019"" "" Еден пакет ОД 12 броеви На Брендот Bic With-Out Брзо Сува Корекција Течност, Бело. Брзо сушење со целосна покриеност. Bic whiteout нуди дополнителна покриеност за мазни, еднократни апликации. Повеќенаменската течност коригира мастило, факсови, копии итн. Америка #1 Корекција Бренд- * Извор : Нпд Група, Ад./ Американска Услуга За Следење На Мало/ Продажба На Долар (Малопродажба И Комерцијална Комбинација)/ Јан-Декември 2021 година.

Главните карактеристики

Избор на клиент