• Новак
Хтовила Ѕид Полици Сонома Даб 23,6 х3, 5 х1, 2

Хтовила Ѕид Полици Сонома Даб 23,6 х3, 5 х1, 2

DEN 430.72
Пристапност
Во достапна форма

Максимизирајте го просторот за внатрешно складирање и претворете го вашиот ѕид во атрактивен шарм со овие практични и украсни ѕидни полици! Полицата монтирана на ѕид е изработена од МДФ, што ја прави цврста и издржлива. Може да послужи како совршено место за чување на предмети како што се сукуленти, книги, колекционерски предмети итн. Можете да ја монтирате полицата над шкаф, софа или маса за да ја направите вашата соба да изгледа свежа и да создаде гламурозна . Дополнително, висечката полица е лесна за со влажна крпа.Боја : Sonoma oak Material : MDFDimensions : 23.6 "x 3.5" x 1.2 " (W x d x h)Потребно Собрание : Да ве Молиме запомнете : материјалот за Монтирање не е вклучен.Испораката содржи : 4 х ѕидни полицикалифорнија Предлог 65 предупредување : овој производ може да ве изложи на хемикалии, вклучително и прашина од дрво, за која Е познато Дека Државата Калифорнија предизвикува рак. За повеќе информации оди до .нбсп; не може да испрати до : Порторико, Девствени Острови, Порторико, Хуан Општина, ПО КУТИЈА, Мислења (АПО / ФПО), ХАВАИ, Гуам, Палау, Федерални Држави На Микронезија, Острови, Алјаска. Хтовила Ѕид Полици 4 парчиња Сонома Даб 23,6 "х3, 5 " х1, 2".

Главните карактеристики

Избор на клиент