• Новак
R концепти предни сопирачки и ротори комплет

R концепти предни сопирачки и ротори комплет

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

R1 концепти Предни задни сопирачки и ротори комплет | Предните задни рачки на сопирачките ротори и влошки керамички влошки на сопирачките и роторите WFWN2-54102 целосна замена на комплетот за предни и задни сопирачки : R1 Концепти Елин серија предниот и задниот комплет за сопирачките доаѓа со ( 4) Ротори со сопирачки со високи перформанси и (8) Влочки на сопирачките за перформанси . ОЕМ Спецификации : Формулирани со спецификација на леано железо G3000/G11 H18, овие врвни ротори на сопирачките се дизајнирани да одговараат на спецификациите на OEM за издржливост, сигурност и стабилност . не-насочен финиш -Секој ротор е подготвен со не-насочен финиш за промовирање на побрз и поеднаков кревет за подлога на сопирачките, заедно со потивки и измазнети запирања за подолги, постојани перформанси на сопирањето . Ниска прашина и бучава : Влошките на сопирачките доаѓаат со треперки да се елиминира бучавата. Ниска прашина, специјална керамичка формулација без азбест обезбедува одлична отпорност на бледнее. Врвен избор за замена на предните и задните влошки на сопирачките.

Главните карактеристики

Избор на клиент