• Новак
Сесилија Њујорк Дороти Клин Сандали Јасно Ремен Пета Патент Прерамки Глуждот Сандали

Сесилија Њујорк Дороти Клин Сандали Јасно Ремен Пета Патент Прерамки Глуждот Сандали

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Мрежестите вметнувања носат димензија што дише на вамп ремените на шик сандала подигната со завиткана клин пета. 3 " пета (големина 8.5) Кожа и синтетичка горна/кожна постава/синтетички ѓон Увезените мрежести влошки што Дишат додаваат стилска димензија на ремените за вамп. Елегантни и софистицирани клинови сандали со удобен патент за грб за лесно носење. Дизајнот на клин пета обезбедува дополнителна висина и удобност за продолжено абење. Направено со кожен и синтетички горен дел за издржливост и удобност. Синтетичкиот ѓон обезбедува сигурна влечна сила и поддршка за време на абењето.

Главните карактеристики

Избор на клиент