• Новак
Полилејдер за светло пастрмка на воздухот

Полилејдер за светло пастрмка на воздухот

DEN 208.64
Пристапност
Во достапна форма

Опис : . Дизајнирано со поголема полнота и апсорпција на шок за употреба на светлосни линии. Лебдечките, лебдат и средните лидери обезбедуваат најнежните презентации на плашливите риби во езера и пролетни потоци, додека верзиите за тоне им овозможуваат на нимфите да бидат риболов на длабочина, без да додадат тежина во мувата или пукањето во типот. Моделите од 8 'ја чуваат сенката на линијата уште подалеку од мувата. Достапно во должина од 5 'и 8' . Сликата може да не биде од предметот што ќе го добиете полилерот за пастрмка на светло пастрмка од Airflo, бавно тоне 5 '.

Главните карактеристики

Избор на клиент