• Новак
Uhndy машка надворешна облека есенска долга цврста боја со капи, плетена кардиганска јакна есен и зимска палто за машка облека за машка облека плус големина црна xxl

Uhndy машка надворешна облека есенска долга цврста боја со капи, плетена кардиганска јакна есен и зимска палто за машка облека

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Uhndy машка надворешна облека есенска долга цврста боја со капи, плетена кардиганска јакна есен и зимска палто за машка облека, плус големина црна xxlsize табела : Големина : M-Bust : 102cm/40.16 ''-рамо : 43cm/16.93 ''-ракав : 60см : 60см /23.62'''- должина : 80см/28,35 ''-. Големина : L-Bust : 106cm/41.73 ''-рамо : 45cm/17.72 ''-ракав : 61cm/24.02 ''-Должина : 82cm/28.74 ''-. Големина : xl-Bust : 110cm/43.31 ''-рамо : 46cm/18.11 ''-ракав : 62cm/24.41 ''-Должина : 84cm/29.53 ''-. Големина : xxl-Bust : 114cm/44,88 ''-рамо : 47cm/18.50 ''-ракав : 63cm/24.80 ''-Должина : 86cm/30.31 ''-. Големина : xxxl-Bust : 118cm/46.46 ''-рамо : 49cm/19.29 ''-ракав : 64cm/25.20 ''-Должина : 88cm/31.10 ''-. Големина : xxxxl-Bust : 122cm/48.03 ''-рамо : 51cm/20.08 ''-ракав : 65cm/25.59 ''-Должина : 90см/31,50 ''-Машки врвови. Истегнување на машка облека плус големина. Пулвер со маица со долг ракав. Машка блуза. Погледнете ја нашата табела за слики со големина пред да нарачате.

Главните карактеристики

Избор на клиент