• Новак
Мал кучен фустан и поводник сет симпатична принцеза роденденски кучиња фустани меки овошни печатени кутре фустани девојки кучиња облека за мали кучиња мачки - м

Мал кучен фустан и поводник сет симпатична принцеза роденденски кучиња фустани меки овошни печатени кутре фустани девојки кучиња

DEN 160.00
Пристапност
Во достапна форма

Големина : s / m / l / xlmaterial : Cotton Color : Pinksuitable За сезоната : Четири сезонски пакети Содржина : 1 сет облека за домашни миленици1. Овој прекрасен мал фустан за кучиња за венчавки има Д-прстен на задниот дел, можете да го совпаднете со нашиот поводник за кучиња за вашите дневни прошетки.2. Овој симпатична фустан за роденден на кучиња принцеза има нова технологија за печатење со прекрасна светла овошна шема и печатењето на фустанот за кученца нема да избледи. Изберете ги нашите фустани за кученца и вашиот крзнен пријател ќе биде повеќе стилски и шармантен3. Нашата облека за миленичиња е изработена од памук, мека, дише, лесна и погодна за сите сезони.4. Здолништето на кучињата пуловер е лесно да се облече и полетува. Нашите здолништа со кучиња можат да се мијат со рака. Вашето куче ќе го сака овој фенси венчаница за кучиња 5. Ве молиме, измерете го обемот на градите на вашето куче, должината на грбот и обемот на вратот и повикајте се на нашата табела со големина за да бидете сигурни дека ќе изберете удобна големина за вашето домашно милениче пред да нарачате. Мал кучен фустан и поводник постави симпатична принцеза роденденски кучиња фустани меки овошни печатени кутре фустани девојки кучиња облека за мали кучиња мачки - М.

Главните карактеристики

Избор на клиент