• Новак
Развојна табла, услужен живот заштеда на целосна табла за развој на боја Голем агол на расејување за учење во работењето

Развојна табла, услужен живот заштеда на целосна табла за развој на боја Голем агол на расејување за учење во работењето

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Одбор за развој, услужен живот заштеда на целосен одбор за развој на бои Голем агол на расејување за работа за учење Специјација : Тип на ставка : LED развој на табла : PCBPurpose : Погоден за студенти од колеџ, инженери, техничари, фабрики, индивидуални DIY, електронски ентузијасти и други оперативни учење. Приближно. 71x71mm/2.8x2.8ining Напон на напон : 5 V dcinterface : iorgb Количина : 8 x 8 64 RGBCHIP : WS2812 BBeam Агол : 180 ° Светлечка боја : Може да се прилагоди на бела, црвена, жолта, сина, сина, зелена, итн. 1 x Развој на табла Трите основни бои на секоја може да постигне 256 нивоа на приказ на осветленост, комплетни 16777216 видови на бои за вистински приказ на боја, а фреквенцијата на скенирање не е помала од 400 Hz/s . ЛЕР има предности на погон со низок напон, погон на низок напон, Заштита на животната средина и заштеда на енергија, голема осветленост, голем агол на расејување, конзистентност, ултра ниска моќ и живот.

Главните карактеристики

Избор на клиент