• Новак
Дуро Единечна Рачка 1 - Када За Прскање и Тапа За Туширање Со Секундарна Контрола на Јачината На Звукот Во Полиран Хром-1. ГПМ

Дуро Единечна Рачка 1 - Када За Прскање и Тапа За Туширање Со Секундарна Контрола на Јачината На Звукот Во Полиран Хром-1. ГПМ

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Со својот ултра-современ стил, колекцијата Симонс Дуро беше инспирирана од чистата геометриска форма на модерната архитектура. Неговата прецизна правоаголна форма создава уникатен минималистички изглед за секоја модерна современа бања. Дуро туш со рачка на рачката и секундарна интегрална контрола на јачината на звукот. Не-пренасочувач када излив. 1 Режим туш. Прилагодлива завртка за запирање за ограничување на вртењето на рачката. 1 ада во согласност метална рачка рачка. За употреба со вентил модел И-46-2-ТЕЛО; доколку се потребни запирања на услугата, користете модел С-46-2Х-ТЕЛО (вентилот не е вклучен). Изграден од месинг, цинк, нерѓосувачки челик и пластика.

Главните карактеристики

Избор на клиент