• Новак
Ротосв Женски Машки Атлетски Чевли Фирма Земја Фудбал Чевли Чипка Фудбалски Штипки Дише Спортски Тренери Пасишта Удобност Зелени Скршени Штипки 6Ј

Ротосв Женски Машки Атлетски Чевли Фирма Земја Фудбал Чевли Чипка Фудбалски Штипки Дише Спортски Тренери Пасишта Удобност Зелени

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Гумен Надворешен Ѓон : Надворешен Ѓон дизајниран за поле со вештачка трева, гумените обликувани шноли овозможуваат стабилност и зафат.5 И, САД 3Ј, САД 4Ј, САД 4. Фудбалските чевли се одлични за возрасни и деца спортуваат на фудбалски терен, рагби терен, спортска сала и часови во теретана и секојдневни фудбалски игри. Удобните фудбалски штипки се добар избор на фудбалскиот терен, рагби теренот, спортската сала и патот.5, Сад 9, Сад 10.Содржина на пакетот : 1 Пар Фудбалски Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1.5 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал Од Синтетичка Кожа Ѓон : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување : Тип На Чипка На Прсти : висина На Тркалезна Цевка : ниска СЕЗОНА : ПРОЛЕТ, ЛЕТО, FALL, ЗИМСКИ ПРИЛИКИ : СЕКОЈДНЕВНИ, СЕКОЈДНЕВНИ, НАДВОРЕШНИ, СПОРТСКИ, тренингкарактеристики : 1. Целосно прилагодливо затворање со врвки за сигурно вклопување за да се осигурате дека имате подобри перформанси на игралиштето.

Главните карактеристики

Избор на клиент