• Новак
Бејбисбуле Машки Јакни Клиренс Надворешна Топла Облека Загреана За Возење Скијање Риболов Полнење Преку Загреан Капут

Бејбисбуле Машки Јакни Клиренс Надворешна Топла Облека Загреана За Возење Скијање Риболов Полнење Преку Загреан Капут

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Погоден за секојдневна облека.Надворешна Топла Облека Загреана За Возење Скијање Риболов Полнење Преку Загреан Капуткарактеристики : Водоотпорен, Анти-валкан, топол, дише, отпорен на абење, ултра лесен, антистатички, отпорен на киселина.Враќање на виталноста : може да обезбеди прилагодување на физиолошките функции за да се избегне под-здравје. Кога ќе го облечете овој мек зимски coот, тоа ќе ви даде остар и модерен изглед.Подобрување на лицето и обликување на телото : активира различни функции помеѓу кожата и го промовира метаболизмот.

Главните карактеристики

Избор на клиент