• Новак
Артофрамс 20х21 Сребрена Прилагодена Подлога за Рамка За Слика со Отворање за 16х17 Фотографии. Мат Само, Рамка Не Се Вклучени

Артофрамс 20х21 Сребрена Прилагодена Подлога за Рамка За Слика со Отворање за 16х17 Фотографии. Мат Само, Рамка Не Се Вклучени

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Душеците создаваат визуелен простор околу вашите уметнички дела и обезбедуваат долгорочна заштита за вашата фотографија. Со повеќе од 60 варијанти на неутрални и трендовски бои имаме што да одговараме на секоја рамка или домашен декор. Мат е стандарден материјал од 4 слоја што се користи во продавници за Сопствени Рамки. Изработени од материјали без лигнин и рн-неутрални. Се вклопува во рамка (н) 20х21". Оваа подлога ќе одговара на фотографија од 16х17". Вистинската големина на отворање ќе биде исечена и 1/4 инчи помала од големината на сликата за да ја држи сликата на место.

Главните карактеристики

Избор на клиент