• Новак
Чипка Вода Чевли За Жени Мажи

Чипка Вода Чевли За Жени Мажи

DEN 287.84
Пристапност
Во достапна форма

Датум на лансирање : 2021/01/22 име на брендот : Лацихопдескрипција : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Унисекс Возрасни Стил : Чевли За Шетање, Чевли За Вода, Патики, Боси Чевли За Пешачење Тип На Шема : Еднобојна, Шуплива, Боја За Дишење : Црвена, Светло Сива, Темно Сива, Кралска Сина, Црна, Розова Црвена (По Избор)Големина : 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Мрежен Материјал За Ѓон Од Ткаенина : Mdheel Тип : Рамно Прицврстување : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Занает Со Ниска Цевка : Сезона На Чевли Со Вискоза : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Секојдневни, Плажа, Пешачење, Содржина На Пакет : 1 Пар Чевли (Други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) МАТЕРИЈАЛ ЗА ИСТЕГНУВАЊЕ : Горниот дел со ткаенина со ултра мала тежина што дише за брза вкрстена вентилација, дава одлична флексибилна и удобна. ФЛЕКСИБИЛЕН И ЛЕСЕН : Лизгајте на дизајнот, искористете ги предностите на текстилот, висококвалитетниот флексибилен и лесен стил совршено одговара на вашата боса кожа и прави да се чувствувате како да носите чорапи. БЕЗБЕДНОСТ НА НЕЛИЗГАЊЕ И СТАПАЛО : Задебелете го надворешниот ѓон со посилно влечење, спречете да се лизнете во лизгави услови. Издржливи гумени стапала со удобна влошка за згуснување на структурата, заштитете ги стапалата од повреда од карпа и камен. Прилика : Совршено дизајниран За пливање, сурфање, спортови на вода, спортови на плажа, едрење, јога, спортови на аеробик во вода итн. Убав Избор за Семејни Активности на Отворено.

Главните карактеристики

Избор на клиент