• Новак
Инктастична Хронична Болка Носам Виолетова За Мојот Попи Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди

Инктастична Хронична Болка Носам Виолетова За Мојот Попи Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди

DEN 351.84
Пристапност
Во достапна форма

Хронична Болка Носам Виолетова Боја За Мојот Попи Доенче Ползавец. Инктастична Хронична Болка Носам Виолетова Боја За Моето Боди Со Кратки Ракави Со Попи Доенчиња Унисекс Топла Розова 24 Месеци. Хронична Болка Носам Виолетова Боја За Мојот Попи Доенче Ползавец. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. свест дедо лента едно парче новороденче ползавец.

Главните карактеристики

Избор на клиент