• Новак
Почетни Ѓердани ЗА Жени 14к Позлатен Слоевит Ланец За Хартија Ѓердан Накит Подароци За Тинејџери

Почетни Ѓердани ЗА Жени 14к Позлатен Слоевит Ланец За Хартија Ѓердан Накит Подароци За Тинејџери

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Златен слоевит ѓердан, тие се три одделни ѓердани, хипоалергични, без олово и без никел, никогаш нема да избледат, ' рѓа, заплеткување, оцрнување или вртење на вратот зелено, дизајнот нема да излезе од мода и може да се носи со години. ГОЛЕМИНА : Златни ѓердани за жени 16+2"/18+2"/23+2"прилагодлив синџир. Дизајн на јастог затворач, лесен за отворање и затворање, одговара на повеќето жени и девојки. МАТЕРИЈАЛ : Женски ѓердани изработени од месинг и 14к позлатени.Никел слободен и олово слободен. Што го прави нашиот почетен ѓердан да се издвојува меѓу сите други обични ѓердани. СЛОЕВИТИ ПОЧЕТНИ ЃЕРДАНИ : Слоевити ѓердани за жени со шестоаголен шарм. Има срце во задниот дел, совршен начин да го направите вашето име да стане меморија, како и да ја покажете својата единствена. СОВРШЕНИ ПОДАРОЦИ : Слоевитоста на почетните ѓердани доаѓа со елегантна бесплатна кутија за ѓердан за подароци. Најдобри подароци за Денот На Мајката, подароци за Денот на Вљубените, Божиќни подароци. ПО ПРОДАЖБАТА НА УСЛУГИ : 100% Задоволство И Враќање На Парите, 60-Дневна Политика За Враќање Без Ризик.

Главните карактеристики

Избор на клиент