• Новак
Кабриолет Стол, Бело

Кабриолет Стол, Бело

DEN 8799.84
Пристапност
Во достапна форма

Овој Кревет Виктор Футон/Стол додава совршена количина на стил и погодност во вашиот простор за живеење. Секојдневниот дизајн го олеснува поставувањето во речиси секоја просторија, обезбедувајќи ви на вас и на вашите гости максимална удобност. Лесен за употреба и доаѓа во неутрални бои, што го прави компатибилен со речиси секој ентериер. Одлично за живеење во мал простор. Сива опција тапацирана во ткаенина и Бела тапацирана во вештачка кожа. Вклучува еден футон и Една Перница. Аголни нозе. Љубовното седиште се претвора во кревет. Поддршка душек. Хром завршени нозе. Достапно во две опции за боја-Сива и бела. Потребно е некое собрание.

Главните карактеристики

Избор на клиент