• Новак
Ткаенина од лажица Флор - Мал вселенски мачки мачки симпатични мачиња мачиња пурпурна забава ракета печатена на ленено памучно платно ткаенина маст четвртина - шие

Ткаенина од лажица Флор - Мал вселенски мачки мачки симпатични мачиња мачиња пурпурна забава ракета печатена на ленено памучно

DEN 97.92
Пристапност
Во достапна форма

Мал вселенски мачки мачки симпатични мачиња мачиња пурпурна лажица ткаенина од дворот од памучно платно од дворот - маснотии од четвртина. 55% постелнина, 45% природен памук со разноврсна средна тежина и текстурирано чувство. Совршен за завеси, чаршави, чајни крпи, фустани, торби и перници . Оригинален дизајн Авторски права : Пријателски. Повеќе дворови ќе печатат како континуирана должина, повеќе квартали на маснотии се произведуваат како индивидуални намалувања. Одржливо направено по нарачка по лажица во Дурам, Северна Каролина.

Главните карактеристики

Избор на клиент