• Новак
Епска уметност „цвет“ од Дин Русо, акрилна стаклена wallидна уметност, 12 x16

Епска уметност „цвет“ од Дин Русо, акрилна стаклена wallидна уметност, 12 x16

DEN 3040.00
Пристапност
Во достапна форма

Блуз од Дин Русо. Акрилната wallидна уметност изгледа неверојатно во вашиот дом или бизнис. Печатено на задниот дел од акрилот, давајќи му длабочина и лесно одржување. Високо издржливите и тврдо-штетни квалитети го прават акрилик со висока дефиниција идеална wallидна уметност за хотели, изнајмување имоти и ресторани. Сега епската уметност ви носи неспоредлива вредност во современиот wallиден декор и за вашиот дом. Од мали димензии до дополнителни големи димензии, лесно е да се обесувате, нема да се уништува како стакло ако некогаш падне и е лесно да се одржи. Едноставно праши го или користете влажна мека крпа за чистење. Димензии : 12.0 "w x 0,13 " l x 16.0 "H Висока сјајна wallидна уметност отпечатена на висококвалитетно чисто акрилно стакло. Акриликот е разнишан и лесен за чистење - ви дава години на загриженост . Современа уметност со живописни бои и извонредна длабочина е подготвена да се дружи со монтирана висечка плоча на задниот дел. Официјално лиценциран дигитален принт, уметник : Дин Русо. Димензии : 12,0 "W x 0,13" L x 16.0 "H. Направено во САД.

Главните карактеристики

Избор на клиент