• Новак
Инстант порака - Јас сум откачено задоволство - женски лесен француски тери пуловер

Инстант порака - Јас сум откачено задоволство - женски лесен француски тери пуловер

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Инстант порака - Јас сум откачено задоволство - женски лесен француски Тери пуловер - Инстант порака е онлајн специјализирана малопродажба на мода за сè, од смешно до инспиративно печатено облека. Ние нудиме голем број облеки од маици со долг ракав и опуштени вклопувања, до лесни џемпери на француски терен, дуксери и графички влезови за печатење. Нашите производи имаат забавна и трендовски графики кои се совршени за секоја пригода и исто така прават одлични подароци. Понудени во проширени големини. 60% памук 40% полиестер. Лесен француски Тери плетен. Машинско миење ладно; сува суво ниско; Не пратеник со железо. Официјална инстант порака ™ стока.

Главните карактеристики

Избор на клиент