• Новак
Кошули врвови летни обични принтри, блузи-јуниори, кратки ракави за слободно време, врвни женски блузи,# повеќебојни

Кошули врвови летни обични принтри, блузи-јуниори, кратки ракави за слободно време, врвни женски блузи, повеќебојни

DEN 431.84
Пристапност
Во достапна форма

42 '' должина : 31. Клиентите се наши пријатели и ние ќе ги препорачаме најдобрите производи за вас! Во исто време, имаме своја страница за услуги по продажба во Соединетите Држави, која може да им обезбеди на клиентите 30-дневна бесплатна услуга за враќање, а клиентите можат да ги купат нашите производи со доверба!. Потсетник : Пребарувајте го името на нашето бренд Briszzs Во полето за пребарување, можете да најдете други висококвалитетни и прифатливи предмети! ! ! Табела со големина : Големина. Коспирај за лето .82 '' рамо : 19. : Xx-large САД : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 биста : 50,79 '' рамо : 20,47 '' ракав : 11.81 '' Должина : 32. Забележете дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива заради светлината и екранот . Ве молиме, погледнете ја нашата сопствена табела со големина и можете да ја најдете на нашите слики или од описот . Сезона : Пролет, лето, есен.24 '' Должина : 29. Карактеристики : Maseенски модни врвови на мода, печатење на јака за печатење, случајна кратка кошула блуза.

Главните карактеристики

Избор на клиент