• Новак
Ајомет Деца Дете Дете Бебе Момчиња Девојчиња Цврсти Крпеница Памучни Дуксери Со Долги Ракави Пуловер Блузи Момче

Ајомет Деца Дете Дете Бебе Момчиња Девојчиња Цврсти Крпеница Памучни Дуксери Со Долги Ракави Пуловер Блузи Момче

DEN 295.84
Пристапност
Во достапна форма

Деца Дете Дете Бебе Момчиња Девојчиња Цврсти Крпеница Памучни Дуксери Со Долги Ракави Врвови За Пуловер Момче Пуловер Качулкасезона : Aut, Зима. Тип на ракави : Долг Ракав. Удобно чувство : супер меки дуксери за момчиња,осигурајте се дека децата се чувствуваат удобно и можат да се загреат воumn и зима. Карактеристики : цртан принт,Долг ракав,врат на Екипажот,Еластичен плетен ребрест полите,памучна ткаенина,Секојдневен Стил. Имагинативен стил : кул печатење на камиони дуксерот за пуловер за мали деца е симпатичен што ќе биде големо изненадување за момчињата како подароци За Роденден,Божиќни подароци или подароци за Ноќта на Вештерките итн. Одлично за секојдневно носење : овој симпатичен детски џемпер е совршен како секојдневна дневна облека,спортска облека,облека за момчиња,училиште,одмор,забава, божиќна облека итн.Лесно усогласете го со сите видови панталони и палта. За момчињата врвови големина : 2Т-7Т.Погоден за момчиња од 1-8 години.(Ве молиме внимателно проверете го описот на производот пред да нарачате.).

Главните карактеристики

Избор на клиент