• Новак
Тавоп Модни Жени Секојдневен Ладен Комбинезон За Раменици Комбинезони За Суспендирање Широк Џебен Панталон За Нозе Женски Комбинезони

Тавоп Модни Жени Секојдневен Ладен Комбинезон За Раменици Комбинезони За Суспендирање Широк Џебен Панталон За Нозе Женски Комбинезони

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

●Воведување на крајната главна гардероба : комбинезонот. Ова разноврсно парче е совршен додаток на плакарот на секој поединец со моден напред. Без разлика дали се облекувате за посебна пригода или само барате удобна, но стилска облека за. денот, нашите комбинезони ве покрија. +Изработени од висококвалитетни материјали, нашите комбинезони нудат и издржливост и удобност. Со широк спектар на бои и стилови за избор, сигурно ќе го најдете совршениот комбинезон за да одговара на вашиот вкус и личност. Нашите комбинезони се дизајнирани да ја ласкаат секоја форма и големина на телото, така што ќе се чувствувате сигурни и удобни во вашата облека во текот на целиот ден. Од елегантен и софистициран до разигран и трендовски, имаме комбинезон за секоја пригода. Не чекајте повеќе за да ја подигнете вашата модна игра со нашите комбинезони. Купувајте сега и доживејте совршена рамнотежа на стил и удобност. Тавоп Модни Жени Секојдневен Ладен Комбинезон За Раменици Комбинезони Со Суспендер Широк Џебен Панталон За Нозе Женски Комбинезони. Големина Шема : Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 130см/51.18 "Хип : 152см/59.84 " Должина : 148см/58.27". Спецификации : Бои : Зеленило : 14сезона : Aut/Пролет/Зима Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Печатен Стил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина на Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување Или Суво Пакување Со Линија : Женски Комбинезон Од 1 КОМПЈУТЕР.

Главните карактеристики

Избор на клиент