• Новак
Папучи За Жени Со Голема Големина Со Цврста Боја Текстура На Метална Тока Рамни Сандали Влечки Кафеави 9

Папучи За Жени Со Голема Големина Со Цврста Боја Текстура На Метална Тока Рамни Сандали Влечки Кафеави 9

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

5"Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5" нога широк : 9см/3.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.7" нога широк : 9-9, 5 см/3.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото.3" нога широк : 8. Чевли Високи Потпетици : 1,5 см/0,59" Женски Тврди Единствени Влечки 7 Грејни Влечки За Жени Микробранови Отворени Сандали Жени Леопард Слајд Чевли За Жени Големи Влечки За Жени Животни. Големина : 37 САД : 6.39"Пакет : 1 Пар Женски Чевли(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли)Карактеристики : [Материјал]Горен Материјал : Стп,Надворешен Ѓон Материјал : Гума,Тој Е Многу Мек,Удобен. Големина шема : .5-7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.

Главните карактеристики

Избор на клиент