• Новак
Патио лента поставена со перничиња поли ратан црно

Патио лента поставена со перничиња поли ратан црно

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Овој стилски сет за внатрешен двор ви обезбедува лежерно и удобно време со семејството и пријателите. Одликувајќи се со челична рамка обложена со прав, покриена со PE Rattan, оваа контра-табела обезбедува години на употреба на отворено. Покрај тоа, цврстата таблета од дрво од багрем и основата додаваат дополнителна цврстина и стабилноста. Столиците имаат силна конструкција на челична рамка и се изработени од отпорен на временски услови PE ратан, обезбедувајќи стабилност и се лесни за движење. Перницата и потпирачот за нозе, исто така, додаваат дополнителна удобност за седење за столот. Забелешка : За да го продолжите животот на вашиот мебел на отворено, ви препорачуваме редовно да го чистите и да не го оставате на отворено без заштита непотребно. Клиан : Користете благ сапун за решение : Ако е можно, чувајте на ладно, суво место во затворено. Ако производот се чува на отворено, заштити го со водоотпорен капак. Избришете ја и исушете ја вишокот вода или снег од рамни површини по дожд или снежни врнежи. Оставете доволно циркулација на воздухот за да се избегне оштетување поврзано со влагата. ) Дебелина на таблети : 0,8 "столче : боја : црна црна боја : крем белматеријал : p E ратан, материјал од челик : ткаенина (100% полиестер) Димензии : 14.9 " x 14.9 "x 29.9 " (w x d x h h) кушион Димензии : 14.9 "x 14.9 " x 1,2 "(L x W x t) Собрание Потребно : Даделиеми содржи : 1 x табела4 x столче 4 перница за седишта Wellikea 5 парчиња внатрешен бар сет со перници поли ратан црна.

Главните карактеристики

Избор на клиент