• Новак
Мали чевли за девојки чевли цврста боја рамен близок нос не -затворен палто со затворен простор прва влечка за подот, мека единствена памучна мрежа од празници за в?

Мали чевли за девојки чевли цврста боја рамен близок нос не -затворен палто со затворен простор прва влечка за подот, мека единствена

DEN 351.84
Пристапност
Во достапна форма

compression обликувана средна должина за засилена долготрајна удобност; Висока гума за абразија за додадена издржливост и заштита на нив, направени со широка, прилагодлива лента за кука и јамка (во големини на мали деца и мали деца) за да им помогне да се справат и да излезат од вратата брзо.

Главните карактеристики

Избор на клиент