• Новак
Машка дозвола за долна облека Нов стил на мажи, ледена свила долна облека за долна облека за дишење долна облека

Машка дозвола за долна облека Нов стил на мажи, ледена свила долна облека за долна облека за дишење долна облека

DEN 351.68
Пристапност
Во достапна форма

Машки нов стил LON мраз свилен долна облека за долна облека за дишење на долна облека : 1. Нов и висок квалитет. 4. Изведете ви супер секси и заводливо. 5. Удавањето го прави вашиот спорт посовршен. Информации за производот : Сезона : Четири сезони Пол : Менс Декорација : Цврста пригода : Секси материјал : најлон стил : случајно, секси како да се мие : ладно миење на рацете што добивате : 1pc долна облека 644-74 CM/25.19-29.13 "XL74-84-84 CM/29.13 -33.07 "xxl84-90cm/33.07-35.43 " xxxl90-104cm/35.43-40.94 "Големина : lwaist : 64-74cm/25.19-29.13.13. Xxlwaist : 84-90cm/33.07-35.43 "Големина : xxxlwaist : 90-104cm/35.43-40.94 " Мекиот памучен материјал : Направено со висококвалитетен памук, овие боксери обезбедуваат крајна удобност и дишење за целодневно . удобно Fit : Беспрекорен дизајн гарантира дека овие брифинзи непречено се вклопуваат против вашата кожа без никаква иритација или непријатност . Функционална торбичка : торбичката обезбедува дополнителна поддршка и простор за вашите топки, обезбедувајќи максимална удобност и заштита за време на физичката активност . Стилски дизајн : Овие мода -Фард Боксерите имаат модерен дизајн кој изгледа одлично и ве тера да се чувствувате уверени . разноврсна употреба : совршена за секојдневно носење, овие памучни боксери се погодни за мажи од сите возрасти и можат да се носат за секоја пригода.

Главните карактеристики

Избор на клиент