• Новак
Случај за оклоп за iPhone Pro Max, тешка конструкција со силен заштитник тенок капак со вграден столб и футрола за клипови на ременот - мермер Аква Тел

Случај за оклоп за iPhone Pro Max, тешка конструкција со силен заштитник тенок капак со вграден столб и футрола за клипови на

DEN 175.84
Пристапност
Во достапна форма

Bemz Armor Kombo Series Belt Holt Combo Combo Stand Case за Apple i Phone 13 Pro Max (дисплеј од 6,7 инчи). Покрив за заштитник со двојни слоеви (аква зелена чаша златна плочка гранит мермер) е изработена од надворешна обвивка со високо одделение поликарбонат и внатрешен силиконски TPU. Карактеристики вградени во Kickstand за лесно гледање. Доаѓа со одвојлива тешка 360 степени ротирачки вртливиот половински клип на ременот. Вграден слот за картички за лична карта или складирање на кредитни картички. Екстериерот со груб зафат обезбедува цврст зафат и штитови против капки. Засилените агли со заштита од џеб на воздухот помагаат да се одбранат од падот на големо влијание. Прецизни пресеци, лесни за пристап до сите пристаништа, копчиња, камери и звучници. Подигната предна рамка и рабовите ги зголемуваат екранот и камерата на телефонот за да се спречат гребнатини на таблети на рамна површина. Вклучува : Оклоп Комбо серија на појас за клип Телефонски случај (Аква зелена зелена плочка од гранит мермер). Случајот е изработен од надворешен слој со висок степен на компјутер (поликарбонат) и внатрешно јадро на силиконски гел за да се заштити од падови на големи влијанија. Вграден во слот за удар и картички за складирање на лична карта или кредитна картичка. Одвојување 360 степени за заклучување на клипот за вртење на ременот. Внатре е обложена со мека ткаенина. Отворете ги портите за целосна функционалност на копчето и кабелот. Копчињата се покриени. Подигнати отворени рабови за заштита на камерата и екранот. Компатибилен со Apple i Phone 13 Pro Max (дисплеј од 6,7 инчи).

Главните карактеристики

Избор на клиент