• Новак
Проверете во Бафало 63 завеса-панел-црвена

Проверете во Бафало 63 завеса-панел-црвена

DEN 399.84
Пристапност
Во достапна форма

Дајте им на вашите прозорци преуредување со оваа колекција на завеси за проверка на биволи. Разновидна шема одговара на повеќето декор, вклучувајќи традиционална, земја и куќа. Секоја ткаена завеса има громити по горниот дел за лесно виси. Една боја и големини се продаваат одделно. 53 "W x 63" l. Памук и полиестер.

Главните карактеристики

Избор на клиент