• Новак
Taize PET Harness Рефлексивни ленти удобно да се носат добра пропустливост на воздухот против загуби миленичиња кучиња за градите на градите кучиња

Taize PET Harness Рефлексивни ленти удобно да се носат добра пропустливост на воздухот против загуби миленичиња кучиња за градите

DEN 300.00
Пристапност
Во достапна форма

Опис : Карактеризирана со мека текстура и ткаенина од мрежа, оваа лента за градите на миленичиња е дишејќи, пријателски за кожата и удобно за вашето куче да се носи со дизајн на рефлективни ленти, може да му помогне на сопственикот побрзо да ја најде локацијата на миленичето за да спречи да се изгуби ноќе и може да исто така може help pet effectively avoid traffic accidents.The pet chest strap is made of premium polyester.There are 5 sizes of the product to choose from : XS, S, M, L, XL.It is suitable for walking dogs, outdoor activities, traveling, итн. Име на миленичиња од градите на миленичиња : полиестерколор : црна, црвена, виолетова, портокалова, зелена нане, роза црвена, цијан зелена. Карактеристики : Рефлексивни, дишење, удобни детали : [Наша големина xs] Биста : 33cm-39cm/13 "-15.4 ", Обем на вратот : 28cm-32cm/11 "-12,6 ", предложена тежина : 2,5 кг-4,5 кг (приближно). [Нашата големина s] биста : 38cm-44cm/15 "-17.3 ", Обем на вратот : 30cm-35cm/11.8 "-13,8 ", предложена тежина : 5kg-7kg (приближно). [Нашата големина m] биста : 40cm-46cm/15.7 "-18.1 ", Обем на вратот : 34cm-38cm/13.4 "-15 ", предложена тежина : 7,5kg-10kg (приближно). [Нашата големина L] биста : 47cm-59cm/18.5 "-23.2 ", Обем на вратот : 36cm-42cm/14.2 "-16,5 ", предложена тежина : 10kg-12.5kg (приближно). [Нашата големина xl] биста : 60см-66см/23,6 "-26 ", Обем на вратот : 49см-56см/19.3 "-22 ", предложена тежина : 12,5 кг-17,5 кг (приближно) Белешки : Ве молиме, упатете се На нашата табела со големина и изберете ја вистинската големина. Да се ​​постави на разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Пакувања вклучуваат : 1 x лента за градите на миленичиња, карактеризирана со мека текстура и ткаенина од мрежа, оваа лента за миленичиња во градите на миленичиња е дишење, пријателски за кожата и удобно за вашето куче да носи. Доаѓајќи со дизајн на рефлексивни ленти, може да му помогне на сопственикот побрзо да ја пронајде локацијата на миленичето за да спречи да се изгуби ноќе и исто така може да му помогне Производ за избор од : XS, S, M, L, XL . Погоден е за кучиња за одење, активности на отворено, патување, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент