• Новак
Риба Кошница Жива Риба Нето Преклопен Лепак Обложување Риболов Справи

Риба Кошница Жива Риба Нето Преклопен Лепак Обложување Риболов Справи

DEN 316.48
Пристапност
Во достапна форма

Риба Кошница Жива Риба Стапица Нето Виткање Водоотпорен Лепење Слој СУС Прстен Кафез Риболов Справи. Функција : . 1. Дизајн на прстен од нерѓосувачки челик со висока јачина, водоотпорна мрежа за обложување на лепак, прстен од алуминиум оксид, отпорност на корозија. 2. Универзален дизајн на рачката за позиционирање. 3. Мрежите за здравје на рибите ја одржуваат рибата жива во кафези под вода. Спецификација : . Големина : 25*120см, 25*150см, 25*200см, 30*150см. Материјал : лепак слој. Забелешка : . Може да има мали отстапувања во големината поради рачно мерење, различни методи и алатки за мерење. Сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот поради различното фотографирање на светлината, аголот и мониторот за прикажување. Вклучени : . 1 Х Риба Кошница висока јачина нерѓосувачки челик прстен дизајн, водоотпорен лепак слој мрежа, алуминиум оксид прстен, отпорност на корозија. Универзален дизајн на рачката за позиционирање. Мрежите за здравје на рибите ја одржуваат рибата жива во кафези под вода. Бидете пријателски расположени кон корисниците. Боја : како што е прикажано.

Главните карактеристики

Избор на клиент