• Новак
Homenesgenics женска пижама поставува женска мода секси зачинета девојка носи чиста V-вратот на вратот слатко кул кратко здолниште костуми

Homenesgenics женска пижама поставува женска мода секси зачинета девојка носи чиста V-вратот на вратот слатко кул кратко здолниште

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Моден и удобен дизајн, овој сет за пижами со две парчиња е совршен за жени, тинејџери, дами и тинејџери. 100% полиестер. Овој Tie обоен печатен пижама обичен сет е исто така совршен подарок за меден месец, подарок за венчавки, годишнина од свадбата, свадбена ноќ, Денот на вineубените, девојка, сопруга, мајка, сестри или роденден на пријател, Божиќ, Нова Година, Ноќ на девојчиња, годишнина. Овој сет е изработен од дише и не иритирачка ткаенина за да ве одржи кул и удобно во текот на летните ноќи. Ве молиме, не користете белило - затоа што овие женски костуми се изработени од мрежен материјал и има силна еластичност, прифатливо е дека може да има некои грешки во мерењето на големината.

Главните карактеристики

Избор на клиент