• Новак
Долна облека за жени модни жени без ракави, дами, дами на градите, кратки резервоари на врвови

Долна облека за жени модни жени без ракави, дами, дами на градите, кратки резервоари на врвови

DEN 255.84
Пристапност
Во достапна форма

Модни жени без ракави, лежерни елеци, дами за движење на градите, кратки резервоари Информации за производот : Карактеристики : Обичен, без ракав, тенок цврст елек, жени кратки врвови, есен и пролет. Материјал : Полиестер, памук. Изработено од висококвалитетна ткаенина, лесна мека и удобна. Стил : Овој елек е многу удобен - може да биде одлично под јакни или сам, облечен со потпетици, или станови, токму начинот на кој ви се допаѓа прилика : датира, случајна, забава, плажа, за работа, домашен одмор и повеќе. Костум за есен и пролет. Забележете : миење на рацете. Нашата облека сите се дизајнирани за азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните европски големини. Погледнете ја нашата сопствена табела со големина и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Што добивате : 1 п.п. женски елек. Големина САД Велика Британија ЕУ БУСТ должина M 6-8 10-12 36-38 72 CM/28.35 ''-90 CM/35.43 '' '37cm/14.57' 'Големина : M САД : 6-8 Велика Британија : 10-12 ЕУ : 36-38 Биста : 72см/28,35 ''-90см/35,43 '' Должина : 37см/14,57 '' плус долна облека. Секси долна облека. Бело. Без ракави. Здраво драги клиенти и пријатели, ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големина пред да купите, бидејќи големината на облеката е азиска големина, можете да изберете една големина поголема при купување облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент