• Новак
Летни фустани за летни фустани за жени, женски обични фустани на плажа, модна јака од мода со долг ракав, цврст обичен фустан, плус големина празнични фустани мини sun

Летни фустани за летни фустани за жени, женски обични фустани на плажа, модна јака од мода со долг ракав, цврст обичен фустан,

DEN 271.84
Пристапност
Во достапна форма

Летните фустани за жени 2022 година, женски обични фустани на плажа, модна јака од јака со долги ракави со цврст обичен фустан, плус големина празнични фустани мини сандери. Сезона : Лето. Пол : жени. Повод : Дневно. Тип на шема : Цврста боја/печатење. Стил : Обичен, мода. Дебелина : Стандард. Како да се измие : Рачно миење ладно, виси или суво. Што добивате : 1pc Women Facestize : S US : 4 Велика Британија : 8 EU : 34 Bust : 96cm/37.80 '' ракав : 60cm/23.62 '' Должина : 85cm/33.46 ''. Големина : М САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 100см/39,37 '' ракав : 61см/24.02 '' Должина : 86 см/33,86 ''. Големина : L САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 104cm/40.94 '' ракав : 62cm/24.41 '' Должина : 87cm/34.25 ''. Големина : xl САД : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 биста : 108cm/42.52 '' ракав : 63cm/24.80 '' Должина : 88cm/34,65 ''. Големина : xxl САД : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 биста : 112см/44.09 '' ракав : 64см/25.20 '' Должина : 89 см/35.04 '' Летни фустани за жени 2022. Летен заштеда на фустани. Мини сандери за жени. Плус големина летни летни фустани. Хавајски плажа фустани за одмор.

Главните карактеристики

Избор на клиент