• Новак
ДМКПВ Поддршка Сандали за жени пети отворени чевли мода чипка на рамни жени сандали женски сандали женски сандали со големина сандала бела 6,5

ДМКПВ Поддршка Сандали за жени пети отворени чевли мода чипка на рамни жени сандали женски сандали женски сандали со големина

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Support Sandals for Women Toe Open Shoes Beach Fashion Lace Up Flat Women Sandals Women's sandals Womens Sandals Size 94.Lightweight walking shoe,Convenient slip-on design,Cushioned selectinsole,fashion and personality Closing Method : Lace-Up3.Tip design stylish, sight, Личност, имаме повеќе димензии на боја на бои за вас и вашето семејство или lубовник или пријатели Select Style : Принцеза, обична, едноставна, платформа за платформа : 2cm/0,78 "Сцени : Внатрешни и отворени, мода, слободно време. забавни чевли, нелизгање, лесен, лесен за дишење, полесно за носење! Забелешка : Ознаката на големината на чевлите е кинески број. Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн, предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Горниот материјал : Punote : Различни компјутери ги прикажуваат боите поинаку, бојата на вистинската ставка може да варира малку од горенаведеното. CM/0,98 "Спецификации на предметите : 1. Висок материјал за квалитет, удобен и мек, го намалува стресот на зглобовите, ги зајакнува и тоновите, го подобрува статието : жени, девојче5. прилики, цврсто и стилски во боја. Потсетување за обем : Различни стилови на чевли, ве молиме изберете ја големината според вашиот тип на типот Висок стил : Рамни сцени : Внатрешни и надворешни, мода, печење на печење на слободни сандали, жени, се лизгаат на сандали за жени. 4. Лесна категорија чевли за одење, удобен дизајн на лизгање, перничеви селекција, мода и личност со големина 12 сандали за жени платформа за жени сандали. Стил : принцеза, обична, едноставна, сандали за жени со големина 9 широки жени чевли со големина 11 сандали. Висок стил на потпетици : Платформата со рамни женски сандали се лизгаат на сандали за жени искри. Единствен материјал : Гума слајд на сандали за жени платформа за Sparkly женски сандали.

Главните карактеристики

Избор на клиент