• Новак
Љубов Миленичиња Бела Среден Сад, Грозје Металик За Кучиња

Љубов Миленичиња Бела Среден Сад, Грозје Металик За Кучиња

DEN 546.88
Пристапност
Во достапна форма

Чувајте го вашиот кучешки придружник хранет или хидриран користејќи го средниот сад за Миленичиња бела (Металик Од Грозје), се одликува со ентериер од нерѓосувачки челик кој не само што е издржлив, туку е и отпорен на таложење бактерии. Овој дизајнерски сад за кучиња е лесен за чистење. Неговата надворешност од поли-смола има декоративна боја и карактеристичен дизајн на шепи и коски. Вклучената гумена основа го спречува садот да се лизга на подот додека вашето куче јаде или пие, што исто така помага да се спречат излевање, неред и бучава, така што вашиот дом е потивок, а вашиот под е почист. Едноставно отстранете го гумениот прстен пред да го измиете, а потоа вратете го на место потоа. Погоден за миленичиња и раси со средна големина, овој сад За Миленичиња Што Сакаат дизајнер додава убав допир на вашиот домашен декор. Љубов Миленичиња Бела Среден Сад, Металик Од Грозје : Дизајнерски чинии за кучиња. Ветеринар-препорачува нерѓосувачки челик внатрешни спротивставува бактерии. Отстранливата гумена основа спречува излевање и бучава. Безбедна машина за миење садови (ве молиме отстранете го гумениот прстен пред миење). Софистицирани и забавни теми. Патентиран ВО САД. Ограничена доживотна гаранција. Издржлив и долготраен. Погоден за храна или вода.

Главните карактеристики

Избор на клиент