• Новак
14к Полиран ЦЗ Ѕвезда На Дејвид Приврзок во 14к Жолто Злато

14к Полиран ЦЗ Ѕвезда На Дејвид Приврзок во 14к Жолто Злато

DEN 399.84
Пристапност
Во достапна форма

14к Полиран ЦЗ Ѕвезда На Дејвид Приврзок во 14к Жолто Злато Атрибути На Производот : Должина : 20,84 мм (0,820 инчи)Ширина : 0,00 мм (0,000 инчи)Спецификации : Материјал : Примарна - Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Тип_1 : Кубна Цирконија (ЦЗ)Камен Боја_1 : Чист Камен Количество_1 : 24 Должина На Предметот : 20,84 mmstone Setting_1 : Заеднички Prongcharm/должина на елементот : 16 mmcharm/дебелина на елементот : 1,54 mmcharm/ширина на елементот : 12,52 Mmfeute : процес На Цврсто производство : леано Материјал : Примарен : Форма На Златен Камен_1 : Третман Со Тркалезни Камења_1 : синтетички тип на Производ : накит тип НА НАКИТ : Приврзоци И Шарми продадени По Единица : секој Приврзок/тип На Шарм : тип на тематски профил : текстура ширина на ' рбетот : 2,21 мм материјал : примарна боја : Должина На Жолта Пошта : 6,03 ммстоун метод На создавање_1 : Синтетичко 14к Жолто Злато. 14к Полиран ЦЗ Ѕвезда На Дејвид Приврзок.

Главните карактеристики

Избор на клиент