• Новак
Fpqtro Топ Жените Мода Плус Големина Дозвола Под Мода Жени Повик Печатени Квадратни Вратот Кратки Ракави Копчиња Блузи Лабава Блузи

Fpqtro Топ Жените Мода Плус Големина Дозвола Под Мода Жени Повик Печатени Квадратни Вратот Кратки Ракави Копчиња Блузи Лабава

DEN 383.84
Пристапност
Во достапна форма

Модни Жени Обични Печатени Квадратни Копчиња Со Кратки Ракави На Вратот Врвови Лабави Блузизабележете : 1. Ве молиме погледнете ја нашата табела со слики со големина пред да нарачате. Тоа е големината на оваа ставка.2. Нега на облека : Не навртувајте, Исушете во воздух, Миење Раце, Не Избелувајте, Пеглање Без Висока Температура, Избегнувајте Прекумерна Изложеност.3. Поради аголот на снимање и кроењето, може да има мала разлика во положбата на бојата и моделот помеѓу производот и неговата слика. Краток Ракав Надвор Од Рамото Блузи Црна Friday;Thanksgiving;Christmas;Fashion;Womens;Casual;Printed;Square;Neck;;Short;Sleeve;Buttons;Tops;Loose;Blouses. Модни Жени Обични Печатени Квадратни Копчиња Со Кратки Ракави На Вратот Врвови Лабави Блузикарактеристики : 1.Блузи за печатење ,Квадратна Кошула Со Кратки Ракави,Секојдневни врвови, Стилски и моден дизајн за Печатење. 2.Материјал : Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Специјалниот дизајн го прави Повеќе Мода и привлечна за носење. 4. Повод : Секојдневен, Дневен, Датум, Забава, Работа, Домашен Одмор 5.Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија : Лето : Женски, Женска Пригода : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Цврста Боја : Квадратен Декстил : Секојдневен, Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Големина.Usukeubustsleevelungthlarge81238104-108cm/40.94-42.52"20cm/7.87" 69cm/27.17 " Големина : LSize. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 104-108cm/40.94-42.52 "Ракав : 20cm/7.87"Должина : 69cm/27.17". Здраво, облеката е азиска големина, може да биде премногу мала, се препорачува да се избере поголема големина. Се разбира, ќе биде попрецизно ако изберете според специфичната должина (см) на бистата, половината, колкот, панталоните и должината на стапалото на сликата или описот. Ве молиме изберете според вашиот дневен стил на носење!.

Главните карактеристики

Избор на клиент