• Новак
Женски Капри Јога Панталони Широка Нога Врвка Лабава Удобна Дневна Пижама Каприс Панталони Со Џебови Армија Зелена 3XL, Сад Големина 14

Женски Капри Јога Панталони Широка Нога Врвка Лабава Удобна Дневна Пижама Каприс Панталони Со Џебови Армија Зелена 3XL, Сад

DEN 303.84
Пристапност
Во достапна форма

Сезона : Четири Сезони. Пол : Жени. Повод : Дома, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,Моден. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски панталони. Големина : И Половината : 60см/23.62 "Колк : 91см/35.83 " Должина : 84см/33.07". Големина : М Половината : 65см/25.59 "Колк : 96см/37.80" Должина : 85.5 см/33.66". Големина : Л Половината : 70см/27.56 "Колк : 101см/39.76 " Должина : 87см/34.25". Големина : XL Половината : 75cm/29.53 "Колк : 106cm/41.73" Должина : 88.5 cm/34.84". Големина : XXL Половината : 80cm/31.50 "Колк : 111cm/43.70 " Должина : 90cm/35.43". Големина : ХХХЛ Половината : 85см/33.46 "Колк : 116см/45.67" Должина : 91.5 см/36.02 " Јога панталони. Атлетски Панталони. Тренингот Панталони. Трчање Панталони. Фитнес Панталони.

Главните карактеристики

Избор на клиент