• Новак
4GB DDR МЕМОРИЈА RAM МЕМОРИЈА За Compaq Пресарио CQ62-262TX

4GB DDR МЕМОРИЈА RAM МЕМОРИЈА За Compaq Пресарио CQ62-262TX

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Меморијата на Dataram е произведена за да ги исполни или надмине спецификациите потребни за извршување на ВАШИОТ КОМПЈУТЕР или Лаптоп На Apple со оптимални перформанси. Спецификациите СЕ како ШТО следува 4 GB DDR3 PC3-8500 1066 MHz CL7 1.8 V 204 PIN ПА DIMM. Датарам, долгогодишен производител на висококвалитетен сервер и работна станица меморија сега ја воведува својата линија на потрошувачка меморија. Меморијата на Dataram е изградена и тестирана според истите стандарди и крути процедури ЗА тестирање ISO и CMTL како меморијата на Серверот со висока класа што ја произведуваме од 1967 година. Доживотна гаранција од компанија која постои цел живот! Оваа меморија е произведена во нашиот објект во Пенсилванија. Ние Сме американска сопственост и управувана компанија која може да се најде на НАСДК под "ДРАМ". Оваа меморија е произведена за да ги исполни или надмине спецификациите потребни за извршување на ВАШИОТ КОМПЈУТЕР или Лаптоп На Apple со оптимални перформанси. Спецификациите СЕ како ШТО следува 4 GB DDR3 PC3-8500 1066 MHz CL7 1.8 V 204 PIN ПА DIMM.

Главните карактеристики

Избор на клиент