• Новак
Mocasi 12-Парче Microsuede Утешител Сет, Cirena Постелнина Колекција вклучува 6-Парче Паметен Лист Во Собата, Појавување На Шамс И Декоративни Перници, Целосна Кралица, Црвена

Mocasi 12-Парче Microsuede Утешител Сет, Cirena Постелнина Колекција вклучува 6-Парче Паметен Лист Во Собата, Појавување На

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Воведување На Чирена 12-Парче Утешител Поставен Од Мокаси-совршен додаток на декорот на вашата спална соба. Овој модерен кревет во торба вклучува соодветни шамови, комплет чаршаф од 6 парчиња и украсни перници, обезбедувајќи комплетно решение за постелнина. Секој сет ќе вклучува уникатен вграден лист со двострани џебови за складирање, кои ви овозможуваат да ги одржувате најважните работи пред спиење на дофат. Очила, книги, далечински управувачи и мобилни телефони, што го прави идеален за оние кои сакаат да имаат се што им треба во близина. Изработен со квалитетни материјали и внимание на деталите, утешителот има прекрасен плисиран дизајн, разнобојни детали со пруги и меко чувство на микросуди. Достапен е во неколку бои и големини, што го олеснува координирањето со вашиот постоечки декор. Надградете го вашето искуство со спиење со Чирена 12-Парче Утешител, пријатна и стилска постелнина. КОМПОНЕНТИ И ГОЛЕМИНА-Целосна / Кралица Големина Cirena 12-Парче Утешител Сет вклучува : (1) Утешител, 90" x 90", (2) Шамс, 20" x 26", (1) Рамен Лист, 90 "x 102"+ 4", (1) Вграден Лист, 68"x 80"+14", (4) Перници, 20" x 30", и (3) Декоративни Перници. КВАЛИТЕТ ШТО МОЖЕТЕ ДА ГО ПОЧУВСТВУВАТЕ-Нашиот комплет за утешител од 12 парчиња е изработен со цврсти шевови за да не се помести и собира полнењето, обезбедувајќи рамномерен слој на топлина цела ноќ. Направен од ткаенина отпорна на дамки, смалување и брчки, овој комплет нуди меко и пријатно чувство кое е совршено за подарување на секого. Мек, дише и издржлив, овој комплет брзо ќе стане омилен во секој дом. ЕЛЕГАНТЕН ПЛИСИРАН ДИЗАЈН-Подигнете го стилот на вашата спална соба со нашиот комплет кревет во торба од 12 парчиња со шик плисиран дизајн и шара со пруги. Софистицираните детали додаваат луксуз на вашата постелнина и создаваат визуелно привлечна фокусна точка во вашата соба. Дизајнот со повеќе бои и текстура го прави доволно разноврсен за секој стил на декор, и е совршен и за возрасни и за тинејџери. Плус, комплетот вклучува се што ви треба за вашиот кревет да изгледа чист, уреден и модерен.

Главните карактеристики

Избор на клиент