• Новак
Taqqpue летни фустани за жени Casaul Rude Reck Lood Looler Holiday Party Splice Sundress Clower Bolorblock Swing Fuest Maxi фустани

Taqqpue летни фустани за жени Casaul Rude Reck Lood Looler Holiday Party Splice Sundress Clower Bolorblock Swing Fuest Maxi

DEN 415.84
Пристапност
Во достапна форма

Сезона : Лето /Спрингендер : Womenените, Девојче : Обичен, Далиматеријал : ПолиестерПатерн Тип : Printing Collar : V-Neck Style : Casual, Masgelent : Редовна должина : Должина на ракави како да се измие : рачно миење ладно, виси или линија суво што ќе добиете : 1 PC Women Mini Design Design Design - Обичен стил, без ракави, тркалезен врат/V врат, мека и истегната, проточна сад, облека за спиење удобна за носење. Уникатен дизајн додадете допир на модата.

Главните карактеристики

Избор на клиент