• Новак
Заштитен знак Ликовна Уметност Обединете Платнена Уметност Од Филип Сен-Лауди, Бела Мат, Дрвена Рамка

Заштитен знак Ликовна Уметност Обединете Платнена Уметност Од Филип Сен-Лауди, Бела Мат, Дрвена Рамка

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Ова подготвено за закачување, сплетено уметничко парче со рамка има остри карпи што излегуваат од морето пред облачно небо.Гикли (џи-клеј) е напреден процес на печатење за создавање висококвалитетни репродукции на ликовна уметност. Достижната извонредност што ја овозможува графиката на гикли ја прави репродукцијата практично неразлична од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на гикли од галерии, музеи и приватни колекционери. Заштитен знак Ликовна Уметност "Обединете" Платнена Уметност Од Филип Сент-Лауди, Бела Мат, Дрвена Рамка : Уметник : Филип Сент-Лауди. Предмет : Сценско И Пејзажи. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Главните карактеристики

Избор на клиент