• Новак
Комплет За Завртки за Пумпа за Гориво од нерѓосувачки Челик од 430 Точки За Шеви 3Б

Комплет За Завртки за Пумпа за Гориво од нерѓосувачки Челик од 430 Точки За Шеви 3Б

DEN 174.24
Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики обезбедете значителна дополнителна маргина на безбедност над одделение 8 и друг хардвер за употреба на автомобили, чамци и приколки складирајте ја оваа комерцијална легура на болца без одржување која е непропустлива за ' Рѓа и корозија компатибилност 1959 Chevy 3bspececationsmaterial : Нерѓосувачки Челик Тип : 12 Точка-SKU : мтрст87948 карактеристики обезбедуваат значителна дополнителна Маргина на Безбедност во однос на одделение 8 и друг хардвер. За употреба на автомобили, чамци и приколки. Резервирајте ги овие навистина завртки без одржување. Комерцијална легура која е непропустлива за ' рѓа и корозија. Компатибилност 1959 Шеви 3Б. Спецификации Материјал : Нерѓосувачки Челик. Тип На Глава : 12 Поени. - ШКУ : МТРСТ87948.

Главните карактеристики

Избор на клиент