• Новак
Црна Четка Скрипта Азбука Кора И Стап Ѕид Налепници

Црна Четка Скрипта Азбука Кора И Стап Ѕид Налепници

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Без разлика дали е за инспирација или мотивација, уметноста со пораки е жежок тренд што ја одржува популарноста во градењето.Нека вашата имагинација биде креативна сила за персонализирана порака уметност во вашиот дом со Овие Црни Четки Скрипта Азбука кора и стап ѕид налепници Од Цимери.Секојдневен стил на фонт за опуштен декор во чиста црна боја со големи и мали букви и општа интерпункција го прави украсувањето за неколку минути едноставно и забавно. Цимерите ѕидните налепници се лесен и достапен начин за украсување за неколку минути. Репозиционирајте ги или отстранете ги без напор без преостанати лепливи остатоци или оштетување на ѕидовите.Користете црна Четка Скрипта азбука кора и стап ѕидни налепници во : Спални Соби Училници Прозорци Врати Мебел Канцелариски простор за Живеење кујнски цимери Ѕидните Налепници Се : Лесни за употреба загарантирани отстранливи за повеќекратна употреба најдобро на мазна, чиста површина безбедна За ѕидови без остатоци Доаѓа со 131 ѕидни налепници - големина (и) на налепници. Излупете и Залепете. Лесен за употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент