• Новак
Сет НА ТРЕПКАЧКИ ПРЕДВОДЕНИ Мулти Боја Пајажина Светне Шоу Партија Корист Играчка Очила

Сет НА ТРЕПКАЧКИ ПРЕДВОДЕНИ Мулти Боја Пајажина Светне Шоу Партија Корист Играчка Очила

DEN 559.84
Пристапност
Во достапна форма

Комплет ОД 12 ТРЕПКАЧКИ ЛЕД Мулти Боја "Пајакова Мрежа" Осветлете Ја Забавата На Шоуто Фаворизирајте Чаши За Играчки Забавни Забави, Добра Торба или Полначи ЗА Порибување потребни Се 3 AG3 Батерии За работа (Вклучени)Прибл. Димензии : 5.5 х 2 х 1.5 "Боите Може Да Се Разликуваат Во собата на 12 Трепка ПРЕДВОДЕНА Мулти Боја "Пајажина" Светне Шоу Партија Корист Играчка Очила. Забава Партија Фаворизира, Добра Торба или Порибување Полнила. ПОТРЕБНИ се 3 АГ3 Батерии за работа (Вклучени). Прибл. Димензии : 5,5 х 2 х 1,5". Боите Може Да Варираат.

Главните карактеристики

Избор на клиент