• Новак
Машки фланел качулка карирани кошули јакна есен моден случај на лесен ракав копче надолу со лесна кошула со качулка

Машки фланел качулка карирани кошули јакна есен моден случај на лесен ракав копче надолу со лесна кошула со качулка

DEN 457.44
Пристапност
Во достапна форма

Мажите Casual Turndown Turndown Долг ракав Затворање на копчето Планиран печатење со капи со кошула : Затворање на копчињата за затворање на копчето или машината за миење на машината : мека и дише ткаенина ве одржуваат пријатно цел ден оваа карирана јакна ви овозможува да го внесете вашиот стил на паѓање во зима со дизајн кој има два џебови на градите за Лесен пристап до некои од вашите работи. Повод : Загарантирано да ве одржува топло без да се загрозува стилот, оваа јакна е изградена за функција и стил. Носете го на работа или на ручек, оваа јакна од кошула може да се носи во многу прилики. Исто така може да биде подарок за вашиот татко и пријатели. Сезона : Зима/есенгер : Менокација : Надворешно, случајно, Dailymaterial : Polyestersleeve должина : Долг ракав Type : Plaid Style : Fashion,Casual Fit : Fits ture to size Thickness : Standard How to wash : Hand wash Cold,Hang or Line Dry What you get : 1 PC Men Plaid Shirts mens plaid flannel shirts button down shirts for men long sleeve shirts for men 2023 golf shirts for Мажите паѓаат модни кошули за мажи 2023 кошули за мажи. Ленени кошули за мажи фустани кошули за мажи за мажи, случајни кошули со копче надолу, кошула маички големи и високи кошули за мажи. Мускулни кошули за мажи за мажи за мажи надолу редовно се вклопуваат со долги ракави карирани фланели, обични кошули биволи карирани руно кошула. Ова кошули со карирано копче за машка фланела е необично, погодно за пролет и есен. Ако сакате подебела карирана јакна за зима, ве молиме слободно контактирајте не!. Погледнете ја табелата со големина на нашата слика пред да ја купите, ако сакате полабаво чувство, се препорачува да купите една големина поголема. Ве молиме, слободно да контактирате со нас ако имате какви било прашања!.

Главните карактеристики

Избор на клиент