• Новак
Fuleadture - 40l Преклопна Торба За Патување Со Преграда За Чевли

Fuleadture - 40l Преклопна Торба За Патување Со Преграда За Чевли

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Големина на патна торба : 40 Л : 51 х 22 х 28 см. Нашата патна торба има одлично складирање за сите ваши најважни работи. Оваа спортска чанта има дополнителен оддел за чевли што ги држи влажните и валкани чевли подалеку од чиста облека или други предмети. Преклоплива и лесна : оваа голема патна торба лесно се чува со преклопување во мала големина и е ултра лесна со само 0,65 кг. Можете да го преклопите и да го ставите во багажот, а потоа да го расклопите кога ќе ви треба повеќе простор за носење подароци и сувенири. Мултифункционални џебови : пространа главна преграда со двојни патенти може да собере многу работи за да ги исполни сите ваши барања за кратки или долги патувања. Постојат два предни џебови и внатрешен џеб за некои мали предмети. Големите спортски кеси се соодветни. за спорт, кратки патувања, долги патувања и складирање. Прилагодлив ремен за рамо : патната торба со преграда за чевли доаѓа со дополнителен отстранлив и прилагодлив ремен за рамо. Значи, оваа торба може да се користи и како торба за рамо. На задниот дел од големата патна торба има ремен за багаж што може да биде. прикачен на куферот. Висок квалитет : оваа викенд торба изработена од висококвалитетна ткаенина најлон е отпорна на вода, без мирис, отпорна на гребење и лесна. Двостраните патенти се мазни и издржливи. Висококвалитетна спортска торба со влажна преграда за долг работен век. Ќе биде. направете одличен подарок за вашите пријатели, семејство и најблиски. Голем Капацитет. Мултифункционален. Пренослив, Водоотпорен.

Главните карактеристики

Избор на клиент