• Новак
Ајлајнер Маскара За Веѓи Со Помада За Веѓи Природна Долготрајна Кремаста Текстура Бои Затемнет Гел За Веѓи Со Ајлајнер За Четки В

Ајлајнер Маскара За Веѓи Со Помада За Веѓи Природна Долготрајна Кремаста Текстура Бои Затемнет Гел За Веѓи Со Ајлајнер За Четки

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Водоотпорен и отпорен на пот за изградба на долготрајна завршница на мат. Информации за производот : Големина На Производи : како што е прикажано на сликата Боја : 4 достапни бои Нето Тежина : 2g рок На Траење : 3 Години Производите вклучуваат : 1x природни облици крем за боење веѓи (со четка за веѓи) магнетски ајлајнер. алатка за ајлајнер.

Главните карактеристики

Избор на клиент