• Новак
Професионални Филтри За Резервоари Капаци За Аквариум За Домаќинство Нерѓосувачки Капаци За Резервоари

Професионални Филтри За Резервоари Капаци За Аквариум За Домаќинство Нерѓосувачки Капаци За Резервоари

DEN 207.84
Пристапност
Во достапна форма

Опис. Изработен од материјали од нерѓосувачки челик, тој е со висок степен и отпорност на ' рѓа.Користете за додаток за замена на филтерот, кој ќе биде удобен и ефикасен за да спречите запирање. Ако имате резервоар за риби или аквариум дома, тоа може многу да ви помогне. Карактеристики. - Боја : Црна, бела. - Материјал : нерѓосувачки челик. - Големина : 6, 80Х2, 50Х1, 20см/2, 67Х0, 98Х0, 47инч. - Изработени од врвни материјали од нерѓосувачки челик за издржлива и долготрајна употреба. - Со интензивен дизајн на мрежа, може да спречи вдишување на големи остатоци што го блокираат системот за филтрирање. - Добри детали, одличен избор за замена за стариот или скршен капак на решетката за филтрирање на резервоарот за риби. - Оваа мрежа за филтрирање на резервоарот за риби е мала, може да избегне вдишување ситни риби и мали ракчиња. - Мала и лесна, многу практична, совршена големина е погодна за поголемиот дел од филтерот за аквариум.Список за пакување : 4 х Филтри За Аквариум Изработени од врвни материјали од Нерѓосувачки челик за издржлива и долготрајна употреба. Со интензивен дизајн на мрежа, може да спречи вдишување на големи остатоци што го блокираат системот за филтрирање. Добри детали, одличен избор за замена за стариот или скршен капак на решетката за филтрирање на резервоарот за риби. Оваа мрежа за филтрирање на резервоарот за риби е мала, може да избегне вдишување ситни риби и мали ракчиња. Мала и лесна, многу практична, совршена големина е погодна за поголемиот дел од филтерот за аквариум.

Главните карактеристики

Избор на клиент